JXD23B250
Stock Quantity: 8
SKU
JXD23B250
JXD 250 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens JXD23B250, JXD 250A | aka: ITE JXD23B250, ITE Siemens JXD23B250, UPC: 783643212947
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens JXD23B250, JXD 250 Amp, 240V, Circuit Breaker, JXD 250A | aka: ITE JXD23B250, ITE Siemens JXD23B250, UPC: 783643212947
  • JXD, 250A, 240V AC, 3 Pole