JD63T350
Stock Quantity: 20
SKU
JD63T350
JD 350 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, Siemens JD63T350, JD 350A | aka: ITE JD63T350, ITE Siemens JD63T350, UPC: 783643213487
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens JD63T350, JD 350 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, JD 350A | aka: ITE JD63T350, ITE Siemens JD63T350, UPC: 783643213487
  • Weight: 4lbs.
  • JD-Trip, 350A, 600V AC, 3 Pole