JD63T300
Stock Quantity: 19
SKU
JD63T300
JD 300 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, Siemens JD63T300, JD 300A | aka: ITE JD63T300, ITE Siemens JD63T300, UPC: 783643213470
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens JD63T300, JD 300 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, JD 300A | aka: ITE JD63T300, ITE Siemens JD63T300, UPC: 783643213470
  • Weight: 4lbs.
  • JD-Trip, 300A, 600V AC, 3 Pole