JD63T225
Stock Quantity: 9
SKU
JD63T225
JD 225 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, Siemens JD63T225, JD 225A | aka: ITE JD63T225, ITE Siemens JD63T225, UPC: 783643213456
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens JD63T225, JD 225 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, JD 225A | aka: ITE JD63T225, ITE Siemens JD63T225, UPC: 783643213456
  • Weight: 4lbs.
  • JD-Trip, 225A, 600V AC, 3 Pole