JD63T200
Stock Quantity: 8
SKU
JD63T200
JD 200 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, Siemens JD63T200, JD 200A | aka: ITE JD63T200, ITE Siemens JD63T200, UPC: 783643213449
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens JD63T200, JD 200 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, JD 200A | aka: ITE JD63T200, ITE Siemens JD63T200, UPC: 783643213449
  • Trip Unit
  • Bolt On Mounting
  • Frame Type: JD-Trip
  • Weight: 4lbs.
  • JD-Trip, 200A, 600V AC, 3 Pole