HJD63B400
Stock Quantity: 64
SKU
HJD63B400
HJD 400 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens HJD43B400, HJD 400A | aka: ITE HJD43B400, ITE Siemens HJD63B400, UPC: 783643213418
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HJD63B400, HJD 400 Amp, 600V, Circuit Breaker, HJD 400A | aka: ITE HJD63B400, ITE Siemens HJD63B400, UPC: 783643213418
  • HJD, 400A, 600V AC, 3 Pole