HJD63B225
Stock Quantity: 16
SKU
HJD63B225
HJD 225 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens HJD43B225, HJD 225A | aka: ITE HJD43B225, ITE Siemens HJD63B225, UPC: 783643213371
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HJD63B225, HJD 225 Amp, 600V, Circuit Breaker, HJD 225A | aka: ITE HJD63B225, ITE Siemens HJD63B225, UPC: 783643213371
  • HJD, 225A, 600V AC, 3 Pole