HHFD63B150
Stock Quantity: 6
SKU
HHFD63B150
HHFD 150 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens HHFD43B150, HHFD 150A | aka: ITE HHFD43B150, ITE Siemens HHFD63B150, UPC: 783643304284
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HHFD63B150, HHFD 150 Amp, 600V, Circuit Breaker, HHFD 150A | aka: ITE HHFD63B150, ITE Siemens HHFD63B150, UPC: 783643304284
  • Weight: 10lbs.
  • Wire Size: Lug Kit TA1FD350A (#6 AWG to 350 Kcmil)
  • HHFD, 150A, 600V AC, 3 Pole