HGB3B125B
Stock Quantity: 17
SKU
HGB3B125B
HGB 125 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens HGB3B125B, HGB 125A | aka: ITE HGB3B125B, ITE Siemens HGB3B125B, UPC: 887621219901
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HGB3B125B, HGB 125 Amp, 480V, Circuit Breaker, HGB 125A | aka: ITE HGB3B125B, ITE Siemens HGB3B125B, UPC: 887621219901
  • 125 Amp, 480 Volts AC, 3 Pole