HGB3B090B
Stock Quantity: 5
SKU
HGB3B090B
HGB 90 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens HGB3B090B, HGB 90A | aka: ITE HGB3B090B, ITE Siemens HGB3B090B, UPC: 887621219871
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HGB3B090B, HGB 90 Amp, 480V, Circuit Breaker, HGB 90A | aka: ITE HGB3B090B, ITE Siemens HGB3B090B, UPC: 887621219871
  • 90 Amp, 480 Volts AC, 3 Pole