HGB3B060B
Stock Quantity: 36
SKU
HGB3B060B
HGB 60 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens HGB3B060B, HGB 60A | aka: ITE HGB3B060B, ITE Siemens HGB3B060B, UPC: 887621219840
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HGB3B060B, HGB 60 Amp, 480V, Circuit Breaker, HGB 60A | aka: ITE HGB3B060B, ITE Siemens HGB3B060B, UPC: 887621219840
  • 60 Amp, 480 Volts AC, 3 Pole