HGB2B080B
Stock Quantity: 5
SKU
HGB2B080B
HGB 80 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens HGB2B080B, HGB 80A | aka: ITE HGB2B080B, ITE Siemens HGB2B080B, UPC: 887621219710
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HGB2B080B, HGB 80 Amp, 480V, Circuit Breaker, HGB 80A | aka: ITE HGB2B080B, ITE Siemens HGB2B080B, UPC: 887621219710
  • 80 Amp, 480 Volts AC, 2 Pole