HFD63B125
Stock Quantity: 13
SKU
HFD63B125
HFD 125 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens HFD43B125, HFD 125A | aka: ITE HFD43B125, ITE Siemens HFD63B125, UPC: 783643211810
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HFD63B125, HFD 125 Amp, 600V, Circuit Breaker, HFD 125A | aka: ITE HFD63B125, ITE Siemens HFD63B125, UPC: 783643211810
  • Weight: 10lbs.
  • Wire Size: Lug Kit TA1FD350A (#6 AWG to 350 Kcmil)
  • HFD, 125A, 600V AC, 3 Pole