HEB2B030B
Stock Quantity: 10
SKU
HEB2B030B
HEB 30 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens HEB2B030B, HEB 30A | aka: ITE HEB2B030B, ITE Siemens HEB2B030B, UPC: 783643558830
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HEB2B030B, HEB 30 Amp, 480V, Circuit Breaker, HEB 30A | aka: ITE HEB2B030B, ITE Siemens HEB2B030B, UPC: 783643558830
  • Bolt On Mounting
  • Frame Type: HEB
  • HEB, 30A, 480V AC, 2 Pole