HEB2B015B
Stock Quantity: 3
SKU
HEB2B015B
HEB 15 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens HEB2B015B, HEB 15A | aka: ITE HEB2B015B, ITE Siemens HEB2B015B, UPC: 783643558809
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HEB2B015B, HEB 15 Amp, 480V, Circuit Breaker, HEB 15A | aka: ITE HEB2B015B, ITE Siemens HEB2B015B, UPC: 783643558809
  • Bolt On Mounting
  • Frame Type: HEB
  • HEB, 15A, 480V AC, 2 Pole