FXD63B200
Stock Quantity: 517
SKU
FXD63B200
FXD 200 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, Siemens FXD63B200, FXD 200A | aka: ITE FXD63B200, ITE Siemens FXD63B200, UPC: 783643211278
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens FXD63B200, FXD 200 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, FXD 200A | aka: ITE FXD63B200, ITE Siemens FXD63B200, UPC: 783643211278
  • Weight: 9lbs.
  • Wire Size: Lug Kit TA1FD350A (#6 AWG to 350 Kcmil)
  • FXD, 200A, 600V AC, 3 Pole