FXD63B125
Stock Quantity: 55
SKU
FXD63B125
FXD 125 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, Siemens FXD63B125, FXD 125A | aka: ITE FXD63B125, ITE Siemens FXD63B125, UPC: 783643211247
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens FXD63B125, FXD 125 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, FXD 125A | aka: ITE FXD63B125, ITE Siemens FXD63B125, UPC: 783643211247
  • Weight: 9lbs.
  • Wire Size: Lug Kit TA1FD350A (#6 AWG to 350 Kcmil)
  • FXD, 125A, 600V AC, 3 Pole