FD63T250
Stock Quantity: 24
SKU
FD63T250
FD 250 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, Siemens FD63T250, FD 250A | aka: ITE FD63T250, ITE Siemens FD63T250, UPC: 783643211995
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens FD63T250, FD 250 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, FD 250A | aka: ITE FD63T250, ITE Siemens FD63T250, UPC: 783643211995
  • Weight: 2lbs.
  • FD-Trip, 250A, 600V AC, 3 Pole