FD63T200
Stock Quantity: 14
SKU
FD63T200
FD 200 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, Siemens FD63T200, FD 200A | aka: ITE FD63T200, ITE Siemens FD63T200, UPC: 783643211971
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens FD63T200, FD 200 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, FD 200A | aka: ITE FD63T200, ITE Siemens FD63T200, UPC: 783643211971
  • Weight: 2lbs.
  • FD-Trip, 200A, 600V AC, 3 Pole