FD63T080
Stock Quantity: 4
SKU
FD63T080
FD 80 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, Siemens FD63T080, FD 80A | aka: ITE FD63T080, ITE Siemens FD63T080, UPC: 783643211902
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens FD63T080, FD 80 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, FD 80A | aka: ITE FD63T080, ITE Siemens FD63T080, UPC: 783643211902
  • Weight: 2lbs.
  • FD-Trip, 80A, 600V AC, 3 Pole