ED63B110
Stock Quantity: 6
SKU
ED63B110
ED 110 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens ED63B110, ED 110A | aka: ITE ED63B110, ITE Siemens ED63B110, UPC: 783643209794
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens ED63B110, ED 110 Amp, 600V, Circuit Breaker, ED 110A | aka: ITE ED63B110, ITE Siemens ED63B110, UPC: 783643209794
  • Weight: 3.8lbs.
  • Wire Size: Lug Kit LN1E100 (#10 AWG to 1/0 AWG)
  • ED, 110A, 600V AC, 3 Pole