ED43B125
Stock Quantity: 166
SKU
ED43B125
ED 125 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens ED43B125, ED 125A | aka: ITE ED43B125, ITE Siemens ED43B125, UPC: 783643209503
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens ED43B125, ED 125 Amp, 480V, Circuit Breaker, ED 125A | aka: ITE ED43B125, ITE Siemens ED43B125, UPC: 783643209503
  • Weight: 3.8lbs.
  • Wire Size: Lug Kit LN1E100 (#10 AWG to 1/0 AWG)
  • ED, 125A, 480V AC, 3 Pole