ED43B110
Stock Quantity: 27
SKU
ED43B110
ED 110 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens ED43B110, ED 110A | aka: ITE ED43B110, ITE Siemens ED43B110, UPC: 783643209497
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens ED43B110, ED 110 Amp, 480V, Circuit Breaker, ED 110A | aka: ITE ED43B110, ITE Siemens ED43B110, UPC: 783643209497
  • Weight: 3.8lbs.
  • Wire Size: Lug Kit LN1E100 (#10 AWG to 1/0 AWG)
  • ED, 110A, 480V AC, 3 Pole