BQ3B080H
Stock Quantity: 17
SKU
BQ3B080H
BQ 80 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens BQ3B080H, BQ 80A | aka: ITE BQ3B080H, ITE Siemens BQ3B080H, UPC:783643224841
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens BQ3B080H, BQ 80 Amp, 240V, Circuit Breaker, BQ 80A | aka: ITE BQ3B080H, ITE Siemens BQ3B080H, UPC: 783643224841
  • 80 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole