BQ3B050H
Stock Quantity: 29
SKU
BQ3B050H
BQ 50 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens BQ3B050H, BQ 50A | aka: ITE BQ3B050H, ITE Siemens BQ3B050H, UPC:783643161719
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens BQ3B050H, BQ 50 Amp, 240V, Circuit Breaker, BQ 50A | aka: ITE BQ3B050H, ITE Siemens BQ3B050H, UPC: 783643161719
  • 50 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole