BQ3B030H
Stock Quantity: 11
SKU
BQ3B030H
BQ 30 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens BQ3B030H, BQ 30A | aka: ITE BQ3B030H, ITE Siemens BQ3B030H, UPC:783643161696
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens BQ3B030H, BQ 30 Amp, 240V, Circuit Breaker, BQ 30A | aka: ITE BQ3B030H, ITE Siemens BQ3B030H, UPC: 783643161696
  • 30 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole