BQ3B015H
Stock Quantity: 14
SKU
BQ3B015H
BQ 15 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens BQ3B015H, BQ 15A | aka: ITE BQ3B015H, ITE Siemens BQ3B015H, UPC:783643161672
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens BQ3B015H, BQ 15 Amp, 240V, Circuit Breaker, BQ 15A | aka: ITE BQ3B015H, ITE Siemens BQ3B015H, UPC: 783643161672
  • 15 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole