BQ2B125H
Stock Quantity: 9
SKU
BQ2B125H
BQ 125 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens BQ2B125H, BQ 125A | aka: ITE BQ2B125H, ITE Siemens BQ2B125H, UPC:783643000735
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens BQ2B125H, BQ 125 Amp, 240V, Circuit Breaker, BQ 125A | aka: ITE BQ2B125H, ITE Siemens BQ2B125H, UPC: 783643000735
  • 125 Amp, 240 Volts AC, 2 Pole