BQ2B100H
Stock Quantity: 10
SKU
BQ2B100H
BQ 100 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens BQ2B100H, BQ 100A | aka: ITE BQ2B100H, ITE Siemens BQ2B100H, UPC:783643161665
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens BQ2B100H, BQ 100 Amp, 240V, Circuit Breaker, BQ 100A | aka: ITE BQ2B100H, ITE Siemens BQ2B100H, UPC: 783643161665
  • 100 Amp, 240 Volts AC, 2 Pole