BQ2B060H
Stock Quantity: 29
SKU
BQ2B060H
BQ 60 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens BQ2B060H, BQ 60A | aka: ITE BQ2B060H, ITE Siemens BQ2B060H, UPC:783643161634
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens BQ2B060H, BQ 60 Amp, 240V, Circuit Breaker, BQ 60A | aka: ITE BQ2B060H, ITE Siemens BQ2B060H, UPC: 783643161634
  • 60 Amp, 240 Volts AC, 2 Pole