BQ1B070H
Stock Quantity: 6
SKU
BQ1B070H
BQ 70 Amp, 120V, Circuit Breaker, Siemens BQ1B070H, BQ 70A | aka: ITE BQ1B070H, ITE Siemens BQ1B070H, UPC:783643161566
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens BQ1B070H, BQ 70 Amp, 120V, Circuit Breaker, BQ 70A | aka: ITE BQ1B070H, ITE Siemens BQ1B070H, UPC: 783643161566
  • 70 Amp, 120 Volts AC, 1 Pole