BQ1B030H
Stock Quantity: 25
SKU
BQ1B030H
BQ 30 Amp, 120V, Circuit Breaker, Siemens BQ1B030H, BQ 30A | aka: ITE BQ1B030H, ITE Siemens BQ1B030H, UPC:783643161511
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens BQ1B030H, BQ 30 Amp, 120V, Circuit Breaker, BQ 30A | aka: ITE BQ1B030H, ITE Siemens BQ1B030H, UPC: 783643161511
  • 30 Amp, 120 Volts AC, 1 Pole